Cargomda e-İhracat Dijital Dönüşüm

Sıkça Sorulan Sorular

Cargomda nedir?

Cargomda, Türkiye’den ve Avrupa'dan yurt dışına gönderi yapan/yapacak özellikle E-Ticaret yapan herkesin kullanabileceği bir kargo ve yazılım hizmetidir. Kendinize özel Cargomda Arayüz Paneli üzerinden siparişlerinizi, gönderilerinizi ve iade süreşlerinizi Cargomda lojistik aracılığıyla güvenle alıcılarınıza ulaşmasını yönetebilirsiniz.

Cargomda nasıl çalışır?

Cargomda' nın Amazon, Etsy, Ebay ve Alibaba ile yaptığı resmi anlaşmalar var. Bu anlaşmalar sayesinde pazar yerleri Cargomda' ya siparişlerinize ait bilgileri iletiyor. Müşteri adı, adresi, ürünün değeri gibi kargo ve gümrük için gerekli bilgiler otomatik olarak Cargomda sisteminde görüntüleniyor. Böylece kolaylıkla tüm siparişlerinizi tek yerden yönetiyorsunuz.

Cargomda' nın en büyük özelliklerinden biri ise Uluslararası Kurye Şirketlerinin (FedEx, UPS, TNT, Fedex, DPD, GLS, DHL vb. 30'un güvenilir ve başarılı taşıma şirketinin) Fiyat Karşılaştırmasını canlı olarak sunabilmesidir. Paketlerinizi dilerseniz transfer merkezimize gönderebilir, dilerseniz kapınızdan aldırabilirsiniz.

Cargomda'ya kayıt olmak ücretli midir?

Sunduğumuz bu yeni Dijital Lojistik Yazılımına kayıt yapmak kesinlikle ücretsizdir.

Bireysel ve Kurumsal hesaplar arasındaki fark nedir?

Cargomda aracılığıyla gönderilerinizi oluşturmak ve uygulamadan faydalanmak için firma veya şirketinizin olmasına gerek yoktur. Kendi adınıza bireysel bir hesap oluşturarak Cargomda Dijital Yazılımını kullanmaya başlayabilirsiniz.